השכרת סאבים

השכרת סאב וופרים ורמקולי בס לכל אירוע
בטונירנט ניתן להשכיר סאבים של החברות המובילות לכל אירוע שתתכננו

 

השכרת סאב וופר – מזה רמקול בס להשכרה וכל מה שחשוב לדעת על השכרת ציוד הגברה

סאב וופר זה רמקול לכל דבר אך ההבדל היחידי הוא שהוא אחראי רק על התדברים הנמוכים (בסים) בהוצאת הסאונד. אם האירוע שלכם זה מסיבה בשטח פתוח או במקום סגור והחלטתם על השכרת ציוד הגברה עליכם בוודאות גם להשכיר סאב וופרים על מנת להדגיש את איכות הצליל ותחושת ויברציות בגוף.

סאב וופר זה חלק בלתי נפרד מהשכרת מערכות הגברה ולכן ניתן לראות סאב וופרים בכל מועדון או מסיבת טבע.

מהם סוגי סאב וופרים להשכרה?

ישנם מבחר גדול של סאב וופרים להשכרה, כאשר אתם מגיעים לחברה של השכרת ציוד הגברה ומערכות הגברה ומבקשים להשכיר רמקול באס – אנשי מקצוע יציעו לכם מבחר גדול של סאב וופרים להשכרה אבל אתם אל תלכו לאיבוד.

ישנם כמה סוגים של רמקולי באס להשכרה בניהם רמקולים באס מוגברים ולא מוגברים ההבדל בניהם הוא שהסאב וופר מוגבר כולל מגבר פנימי בתוכו ואין צורך במגבר חיצוני, לרמקול לא מוגבר אכן יש צורך במגבר חיצוני על מנת להגביר אותו. השכרת סאב וופר מוגבר פתרון מאוד נח ופותר הרבה כאב ראש!

כמו שאמרנו ישנו רמקול באס להשכרה שאינו מוגבר ויש צורך במגבר חיצוני, ברמקולים כאלה בדרך כלל משתמשים באירועים והופעות גדולות עם אנשי סאונד מקצועיים אשר יודעים לכוון את המערכת הגברה על הצד הטוב ביותר.

תמיד עם השכרת מערכת הגברה לא מוגברת מגיעה גם עגלת מגברים אשר בה יש את כל המגברים החיצוניים אשר נחוצים על מנת להפעיל ולהגביר את המערכות הגברה להשכרה.

בין אם זה השכרת רמקול באס מוגבר או לא מוגבר יש להם גם מידות וגדלים שנמדדים באינץ'.. המידות של השכרת סאב וופרים מתחילה מ18 אינץ' שזה מידת הקוטר של האלמנט עצמו וישנם גם סאב וופרים להשכרה של 21 אינץ' זה סאבים הרבה יותר חזקים וגדולים כמו כן בנוסף להשכרת לסאב וופרים של 18 אינץ' ו21 אינץ' ישנם גם השכרת סאב וופרים כפולים שזה פשוט אומר שלקחו שתי סאבים של 18 או 21 אינץ' והוסיפו להם עוד סאב אחד כמוהם ונהיה רמקול סאב וופר אחד של 18 או 21 אינץ X2 (כפול)

לאילו אירועים מתאימה השכרת סאב וופרים (השכרת רמקול בס)?

השכרת סאב וופרים מתאימה בעיקר לאירועים בסדר גודל בנוניים עד גדולים. אם החלטתם לעשות מסיבת טבע או מסיבה במקום סגור כמו בית, מועדון, אולם אירועים ונסגרתם על השכרת ציוד הגברה עליכם לקחת בחשבון שמלבד השכרת רמקולים עליכם גם להשכיר סאב וופרים על מנת להדגיש את התדרים הנמוכים שבצליל (באסים) ולתת איכות לסאונד.

מאיפה ניתן להשכיר סאב וופרים וציוד הגברה?

ישנם הרבה חברות בשוק אשר מהם ניתן להשכיר ציוד הגברה ומערכות הגברה לכל האירועיים האפשריים אך חשוב להשכיר ציוד הגברה מחברות רציניות שעומדות מאחורי הציוד שלהם ועם מוניטין למופת. חשוב מואד שחברה ממנה תבחרו להשכיר ציוד הגברה וסאב וופרים תוכל להוביל את הציוד לכל מקום בארץ וגם לאסוף אותו בתום האירוע. כמובן חשוב שהחברה תהיה זמינה כל הזמן כאשר הציוד שלה מושכר על מנת שתוכל להגיע לאירוע במיידי - במידה ומשו פתאום יפסיק לעבוד כשורה. חשוב שלחברה תהיה רזרבה של ציוד בדיוק בשביל מצבים כאלה. אסור להפסיק את האירוע באמצע כי חלק מהציוד הפסיק לתפקד ולא משנה מאיזה סיבה, האירוע חייב להימשך עד הסוף גם אם יהיה צורך בציוד רזרבי שהחברה תספק.. המחירים המקובלים על רמקול באס להשכרה נע בין 350-800 ש"ח וזה כבר תלוי בגודל שלו ובחברה של הסאב וופר, ישנם חברות של ציוד הגברה יותר איכותיות ופחות איכותיות כמו בכל דבר ובכל תחום.

אם אתם מעוניינים להשכיר סאב וופרים, חשוב מאוד להתקשר ולקבל התאמה מלאה של הסאבים לאירוע שלכם!