השכרת רמקולים

השכרת רמקולים והשכרת ציוד הגברה לכל אירוע
בטונירנט ניתן להשכיר ציוד הגברה מאירוע קטן ופרטי עד להופעות שלמות

 

השכרת רמקולים - מהם סוגי הרמקולים הקיימים בעולם ציוד הגברה להשכרה?

כשאנחנו מתכננים אירוע חד פעמי, חשוב שנדע כי ישנו שירות השכרת רמקולים שיכול לעזור לנו לפתור את סוגיית קניית הרמקולים לאירועים שיכולה להסתכם בכמה אלפי שקלים. רמקולים להשכרה הם פחות יקרים באופן משמעותי ולכן אם תזדקקו להם לשימוש חד פעמי - כדאי לבדוק בחברה המתמחה בהשכרת רמקולים והשכרת ציוד הגברה.

מהם סוגי הרמקולים להשכרה?

הסגנונות הנפוצים ברמקולים להשכרה מתחלקים בין שני סוגים עיקריים: הראשון זה רמקולים מוגברים (אקטיביים) המתאימים להנאה ואירוח שהוא לא מסורבל ללא צורך במגברים חיצוניים וסיבוכים לא נחוצים. השני זה הרמקולים לא מוגברים (פסיביים) שמתאימים יותר לאירועים גדולים שבהם יהיה גם צורך באיש סאונד שיתפעל את האירוע על הצד הטוב ביותר.

אם תרצו לתכנן אירוע גדול תוכלו לשכור שני רמקולים שיספיקו לעד – 100 איש. יש להתחשב גם במבוגרים באירוע ובעובדה כי אנשים רבים ירצו לנהל שיחות. לכן שני רמקולים של 500W מספיקים לאירועים קטנים ובינוניים עד 100 איש בשטח פתוח.

הרמקולים עליהם דיברנו הם רמקולים להשכרה המתאימים לאירועים והם בעלי מגבר פנימי המובנה ברמקול עצמו, ולכן אין צורך בהוספת מגבר שעוזר לשמוע טוב יותר. את הרמקולים ניתן לחבר באמצעות כבל אוקס אל כל נגן מדיה שברשותכם על מנת להרים הופעות מושקעות באירועים עם איכות טובה. את הרמקולים ניתן לחבר גם לנגנים שונים ולהשמיע איזו מוזיקה שתחפצו בה.

 

אם האירוע מתקיים בשטח, חשוב להשכיר ציוד הגברה שכולל השכרת גנרטור, אליו ניתן לחבר את הרמקולים המושכרים, מיקסר, תאורה ומיקרופונים במידה ותרצו לכלול בהשכרת ציוד הגברה.

לאילו אירועים מתאימה השכרת רמקולים?

רמקולים להשכרה מתאימים בעיקר לאירועים בחוץ ובטבע, במקומות סגורים ובכל מקום בו מתקיים טקס או חגיגה. מדובר בכנסים שמתקיימים בחוץ, בחתונות בר מצוות ואירועים, למסיבות המתרחשות בטבע (מסיבות טבע), לימי הולדת ולכל אירוע שמתקיים בחוץ. השכרת רמקולים מתאימה גם למסיבות הנעשות בתוך חלל גדול כמו האנגר, מחסן, משרד, ואפילו בית פרטי בו נערך אירוע מושקע כמו: מסיבת בריכה, טקסים, ימי הולדת גדולה או כל אירוע משמח אחר.

חברות טובות שמיהן ניתן לקבל שירות השכרת רמקולים וציוד הגברה

כאשר אתם מחפשים חברה טובה העוסקת בהשכרת הגברה, השכרת רמקולים, השכרת מיקרופונים והשכרת גנרטורים חשוב לבחור בחברה טובה בעלת עוסק מורשה ואתר אינטרנט מסודר וכמובן מוניטין בשוק. אסור לשכוח כי שמדובר באירוע חשוב ולכן בדקו במקום כי הרמקולים עובדים וקבלו כמה שיותר מידע נחוץ על הרמקולים והפעלתם.

 

השכרת רמקולים צריכה להגיע גם עם הוראות הפעלה מאיש המקצוע המשכיר לכם את הרמקולים. בנוסף אם מדובר בשטח פתוח השכרת גנרטור מאוד תעזור לכם. כאשר החלטתם שאתם מעוניינים בהשכרת ציוד הגברה – שכרו את הציוד מאיש מקצוע מורשה לו יש חברה גדולה הנותנת שירות טכני ותמיכה ויכול להגיע לאסוף את הציוד וגם לסייע בעת תקלה.

השכרת ציוד הגברה

בטונירנט ניתן להשכיר ציוד הגברה וכל הציוד הנלווה לו
מלהשכיר רמקול אחד בודד עד להשכרת רמקולים למסיבות טבע, טקסים ולאירועים אחרים

השכרת רמקולים מוגברים (אקטיביים)

מה זה השכרת רמקולים מוגברים?! רמקולים מוגברים הם רמקולים רגילים לחלוטין,
השוני בהם מהרמקולים הרגילים והלא מוגברים (פסיביים) רק בזה שיש בהם מגבר פנימי שכבר מובנה ברמקול
ואין צורך במגברים חיצוניים על מנת לשמוע בהם כמו שצריך.
לכן כאשר אתם תשכירו רמקולים מוגברים עליכם רק לחבר
את הרמקולים המוגברים לחשמל, לקחת כבל אוקס ולחבר אותו
לכל נגן מדיה שברשותכם
מאוד נח וחוסך הרבה כאב ראש!
עליכם לדעת שאם אתם מעוניינים להשכיר רמקולים
ולהפעיל אותם עם גנרטור, הגנרטור חייב להיות עם מייצב מתח
על מנת לשמור על הציוד שבבעלותכם בתקופת ההשכרה
אחרת הוא פשוט עלול להישרף וחבל.
חובה עליכם לבדוק הייטב אם הגנרטור שאיתו אתם הולכים להשתמש
שיהיה עם מייצב מתח!

אם אתם מעוניינים להשכיר רמקולים, חשוב מאוד להתקשר ולקבל התאמה מלאה של ההגברה לאירוע שלכם!