השכרת מיקסר

אין פה מוצרים לתצוגה כרגע.

השכרת מיקסר לכל אירוע אשר תתכננו
בטונירנט ניתן להשכיר מיקסר לקריוקי, להופעות ולכל מטרה אשר תצטרכו

 

מיקסר להשכרה – כל מה שיש לדעת בנושא השכרת מיקסר

כאשר אתם מתכננים אירוע בו יש לשכור ציוד הגברה, כמו גם פלטת DJ והשכרת מיקסר חשוב להבין מספר עובדות חשובות כגון: היכן כדאי לבצע השכרת מיקסר? מהו מיקסר? השכרה של ציוד לאירועים והופעות – מהיכן בטוח להשכיר ועוד. אז מה עלינו לדעת לפני השכרת מיקסר? - כל התשובות בהמשך.

מהו מיקסר?

מיקסר הוא מכשיר אלקטרוני שתפקידו לחבר בין רמקולים, מיקרופונים ומגוון מערכות מוזיקה כמו מגברים או רמקולים מוגברים. חיבורי המיקסר מקנים עוצמות שונות בין הרמקולים ושינוי סאונד תוך בידוד כל מקור בנפרד.

מיקסר הוא בעצם לוח המבקר, מבודד ושולט על כל הציוד הנועד להגברה ויצירת סאונד כמו : מיקרופונים, רמקולים, ומערכות הקלטה, באמצעות המיקסר ניתן לחבר בין כל ציוד ההגברה הקיים.

בעת השכרת מיקסר יש לשים לב כי למיקסר ישי חיבורים לרמקולים וכי קיימים חיבורים נוספים אל המיקרופונים. מיקסר להשכרה חובה שיכלול מולטי אפקט וניתן יהיה להוסיף אפקטים כגון: רוורב, אקו ומגוון שילובים.

מיקסרים להשכרה – מהם המכשירים המומלצים

כאשר אנו מחפשים מיקסר, השכרה היא חלק מהעניין ולכן חשוב לחפש מיקסר להשכרה שיהיה איכותי וטוב וללא תקלות וכי נקבל הדרכה על המיקסר להשכרה אותו בחרנו.

כאשר אנו מחפשים מיקסר להשכרה, חשוב למצוא מיקסר שעונה לכל הדרישות ולכן חובה להתיעץ עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום. בהשכרת מיקסר קיים מבחר עצום של חברות, אחת החברות behringer שנחשבת מבין הטובים הקיימים בשוק של השכרת ציוד הגברה.

למיקסר להשכרה שתבחרו חשוב שייהיה אקולייזר מלא בכל ערוץ עוד חשוב שתהיה יציאה נוספת למוניטור.

מיקסר להשכרה – השכירו ממקום טוב

כאשר אתם מחפשים מיקסר להשכרה, חשוב כי תשכירו מחברה המובילה בתחום של השכרת ציוד עם מחסנים גדולים המספקים ציוד להשכרה כגון: השכרת רמקולים, השכרת גנרטורים, השכרת מיקרופונים ועוד. בדרך זאת תוכלו לקבל הנחה על שאר ציוד האירועים והדרכה מאיש מקצוע שיכול להנחות אתכם בשימוש נכון במיקסר להשכרה שבחרתם. בדקו כי המיקסר עובד.

השכרת מיקסר ליום כרוכה בעלות של 100 עד 150 ₪ - וניתן לקבל הנחת כמות בהשכרת מגוון ציוד הגברה נוסף מאותו מחסן.