השכרת מיקרופונים

אין פה מוצרים לתצוגה כרגע.

השכרת מיקרופון לקריוקי, הופעות וכל מטרה אחרת
בטונירנט ניתן להשכיר מיקרופונים מקצועיים לשירה שיתנו דגש לקול שלכם

 

השכרת מיקרופונים – שכולם ישמעו!

לאחוז מיקרופון ביד נותן תחושה של כוח, תהודה ובטחון. היכולת לגרום לכולם לשמוע את הקול שלנו בצורה הטובה והמשמעותית ביותר - נותנת הרגשה טובה מאי פעם. אז מהיכן ניתן לבצע השכרת מיקרופונים? אילו סוגי מיקרופונים קיימים, ומתי יש לבצע השכרת מיקרופון? כל התשובות החזקות בהמשך!

השכרת מיקרופון – באירועים מיוחדים

השכרת מיקרופון מתבצעת על ידי אנשים שונים בעיקר באירועים מיוחדים. לדוגמא: אם תכננתם ערב קריוקי, חשוב לשכור מיקרופון אחד לפחות שישמש את הזמר ועוד אחד למנחה הערב. בדרך כלל בערבי קריוקי מומלץ לשכור ערכת קריוקי הכוללת השכרת מיקרופונים לצורך האירוע. עוד אחת מהסיבות להשכרת מיקרופון היא באירועים כגון: חתונות, בר מצווה, מסיבות, הופעות שונות ועוד. הצורך במיקרופון איכותי והשכרת מיקרופון אלחוטי על מנת שנוכל לנוע ממקום למקום – הופכת לחשובה בעיקר שאנו רוצים להפיק אירוע איכותי בהחלט.

השכרת מיקרופונים מהיכן כדאי לשכור?

כאשר אנו זקוקים להשכרת מיקרופון אלחוטי או השכרת מיקרופונים מכל סוג חשוב שנדע כי השכרת מיקרופון משתלמת הרבה יותר להשכרה ולא לקנייה בעיקר שמודבר בשימושים חד פעמיים. השכרת מיקרופונים יש לבצע מחברות בהן אפשר לבצע השכרת ציוד הגברה. בחברה רצוי שתהיה גם אופציה להשכרת קריוקי, השכרת מיקרופונים משני סוגים לפחות, השכרת גנרטור ושאר ציוד ההגברה וכל הציוד לו אנו זקוקים בהרמת אירוע. אם תבצעו השכרת ציוד הגברה והשכרת מיקרופונים מבית עסק אחד – סביר להניח שתוכלו לקבל הנחת כמות על הציוד.

כאשר אתם מבצעים השכרת ציוד הגברה הכולל: השכרת מיקרופונים, השכרת קריוקי, השכרת רמקולים והשכרת גנרטור - חשוב מאד כי בעל המחסן והעסק ממנו תשכירו את הציוד ייתן לכם שירות ותמיכה טכנית ושירותי ניוד הכוללים איסוף של ציוד ההגברה בסוף השימוש ממקום האירוע.

השכרת מיקרופונים – אילו סוגי מיקרופונים קיימים?

בכל הנוגע להשכרת מיקרופונים קיימים שני סוגי מיקרופונים עיקריים אותם אתם יכולים לשכור: השכרת מיקרופון דינאמי והשכרת מיקרופון אלחוטי. בשאלה מהו מיקרופון דינאמי ומהו מיקרופון אלחוטי ניתן לומר כי ההבדל ביניהם הוא שאחד הוא ללא חוט והשני מחובר לחוט המחובר למיקסר או לרמקול. גם האלחוטי מחווט למיקסר והם מתפקדים באותה איכות. מחירים המיקרופונים להשכרה נעים בין 50 שקלים ל – 100 שקלים.

אם אתם מעוניינים להשכיר מיקרופון, חשוב להתקשר ולקבל התאמה מלאה של מיקרופון לאירוע שלכם!