השכרת מקרן

השכרת מקרן והשכרת מסך הקרנה לכל אירוע
בטונירנט ניתן להשכיר מקרן כמו כן ניתן גם להשכיר מסך מקרן בכל הגדלים

 

מקרנים להשכרה – כל מה שרציתם לדעת על השכרת מקרן

בכל הנוגע להשכרת מקרנים חשוב להבין כיצד אפשר למצוא מקרן להשכרה שיהיה טוב ובמחיר מעולה. השכרת מקרנים אמורה להיות פשוטה למדי אולם בכל זאת חשוב להיות על הצד הבטוח והנכון בעיקר שמדובר על הקרנה חשובה. אז מתי אנו זקוקים למקרן להשכרה ואיזו חברה להשכרת מקרנים נחשבת טובה ביותר? כל התשובות בהמשך.

השכרת מקרן – מתי אנו זקוקים לשירות מסוג זה

בכל הנוגע להשכרת מקרנים קיימים מגוון של מקרים בהם אנו זקוקים להשכרת מקרן: כאשר אנו מעוניינים להעביר הרצאה או מצגת, באירועים מיוחדים בהם אנו רוצים להציג תמונות, כמו למשל בחתונות בהן נרצה להציג תמונות של החתן והכלה ברגעים מיוחדים בבר מצווה וכדומה. עוד אנו זקוקים להשכרת מקרן כאשר אנו מעוניינים להקרין משחק כדורגל או סרט בגודל גדול כמו למשל על קיר לבן, על גבי בד לבן וכדומה.

 

מהו המפרט איליו יש לשים לב בהשכרת מקרן?

המפרט של מקרן ממוצע צריך להיות בסדר גודל של 300 אינץ', עם ניגודיות של 1:200. כל מקרן עליו להכיל גלגל מנורה ומינימום 6 צבעים. עוד חשוב בהשכרת מקרן לשים לב כי הוא יהיה בעל רמקול מובנה, רזולוציה מקסימאלית של 1024 על 1280, בעל משקל שלא יעלה על 2.3 קילו ומנגנון מיוחד להגנה על המנורה. השכרת מקרן מסוג זה מתאימה בדרך כלל להקרנה על מסך חצובה.

מאיזו חברה כדאי לבצע השכרת מקרנים?

כאשר אנו מיישמים השכרת מקרן חשוב כי המקרן יהיה בעלות של לא יותר מ – 200 שקלים ליום בממוצע. השכרת מקרן יש לבצע מחברה שנותנת אחריות על המקרנים, יחס אדיב ומקצועי, תמיכה, שירות לקוחות, הובלה ואיסוף המקרן מכל מקום בארץ. כיום, חברות רבות מספקות שירות השכרת מקרנים הנמצאים מאופסנים במחסני החברה בהם ניתן למצוא גם ציוד להגברה. בדקו תמיד את טיב המקרן ואיכותו.

אם אתם זקוקים מלבד השכרת מקרנים לשכור עוד ציוד כגון - ציוד הגברה, מיקרופונים, השכרת גנרטור ועוד - מוטב לבצע השכרת מקרן מחברה המאפשרת השכרה של כלל הציוד.

כיצד יש לבדוק את איכותו של מקרן להשכרה?

כאשר אנו משכירים מקרן חשוב לבדוק כי המקרן עובד וכי הוא עובד לאורך זמן. אם אנו זקוקים להשכרת מקרן לאירוע בחוץ, חשוב לבצע עם השכרת מקרן גם השכרת גנרטור כולל מייצב מתח אשר ישמור על המקרן להשכרה. בצורה זאת תוכלו להעביר חשמל למקרן בכל עת ובכל מקום. עוד חשוב כי בהשכרת מקרן תוכלו להתייעץ עם איש מקצוע על הפעלת המקרן ותחזוקו.

אם אתם מעוניינים להשכיר סאב וופרים, חשוב מאוד להתקשר ולקבל התאמה מלאה של הסאבים לאירוע שלכם!