השכרת ערכות קריוקי

השכרת ערכות קריוקי שכולל השכרת קריוקי המקצועי ביותר
בטונירנט ניתן להשכיר ערכות קריוקי מוכנות, רק לחבר לחשמל ולשיר

מהו קריוקי? איך מארגנים ערב קריוקי ומדוע כדאי לבצע השכרת קריוקי למגוון אירועים?

כל התשובות במסמך אנושי חשוב!

קריוקי, היא המילה היפנית ל"תזמורת ריקה" – ומשם מגיע המושג לשירה באמצעות מיקרופון ללא תזמורת אלא באמצעות השכרת ערכת קריוקי שעושה את כל העבודה. הפופולאריות של הקריוקי והשכרת ציוד קריוקי לכל אירוע, הופכת גדולה מיום ליום וזאת למרות שהקריוקי הומצא לפני שנים. אז מה כל כך מושך אותנו בקריוקי? לאילו אירועים כדי להביא השכרת קריוקי? וכל מה שרציתם לדעת על ההופעה שהפכה לתופעה...

מהו מקור הקריוקי?

אז כפי שהזכרנו קודם מקור הקריוקי הינו ביפן שהביאה לנו מגוון טכנולוגיות כמו קריוקי, חרבות, סמוראים וסושי שווה וטעים במיוחד. הקריוקי הגיע לתרבות הישראלית לאחר שאותר בשימוש של חיילים שהעבירו את זמנם בשירים והופעות במחנה. משם המשיך הקריוקי לבארים ומועדונים, מסיבות יומולדת, בתים פרטיים, השכרת קריוקי לחתונות, לבר מצוות ולמגוון אירועים ולמסיבות שמתחילות בטון ונימה רצינית ובאמצעות קריוקי להשכרה הופכות לכפיות ומהנות יותר. עם השנים וההרגל החלו יותר ויותר אנשים לבצע השכרת ערכת קריוקי וזאת משום שאלה הבינו כי השכרת ציוד קריוקי מרימה כל אירוע ועוזרת לאווירה טובה, מצחיקה ואומנותית יותר. הצלחות רבות נרשמו לערבי קריוקי שעזרו למצב הרוח כמו גם שהביאו לגילוי זמרים חדשים, ובארץ אף נפתחו מספר בארים שהקונספט המרכזי שלהם הוא ערבי קריוקי עם מנחה קריוקי מקצועי שהנחה במועדונים שהוקמו למטרת הקריוקי עצמו ממש כמו ביפן.

מי אוהב לבצע השכרת הקריוקי וערבי קריוקי במיוחד?

השכרת קריוקי אוהב לבצע כל אחד אשר רוצה להרים את האירוע שלו ולעשות אותו בלתי נשכח. בדרך כלל אחד הכלים לשבירת הקרח בכל מסיבה הוא - השכרת ציוד קריוקי והרמה של ערב קריוקי מקצועי באמצעות אותו ציוד להשכרה. הערב בדרך כלל מתחיל באווירה נרגשת ולאחר שמתענגים על האוכל והשתייה ונרגעים מעט - ניתן להתחיל במלאכת הקריוקי הכיפית. בהשכרת ציוד קריוקי מקבלים רמקוליםמיקרופוניםמיקסרים עם אפקטים לשירה - וכל מה שדרוש על מנת לעזור לזמר המתחיל לפרוץ בשירה ובדרך גם לשעשע ולבדר את האורחים.

מה אנו מקבלים בהשכרת קריוקי?

בהשכרת ערכת קריוקי מקבלים לא רק את הרמקולים אלא גם מוצרים משלימים וחיוניים להרכבת הקריוקי והרמת ערבי קריוקי מוצלחים. השכרת ציוד קריוקי כוללת ערכת קריוקי עם רמקול מוגבר או שניים (לפי הביקוש והתקציב שלנו), מיקסר המותאם לקריוקי עם אפקטים לשירה כולל אפקט אקו. עוד נקבל בהשכרת ציוד קריוקי - שני מיקרופונים מקצועיים להדגשת הקול של הזמר, יש אופציה להשכרת מקרן עם מסך ענק על חצובה וכמובן את כל החיבורים הנדרשים בהשכרת ציוד קריוקי על מנת לחבר את הערכה בצורה מסודרת ונוחה להפעלה.

מהיכן כדאי לבצע השכרת קריוקי?

השכרת ציוד קריוקי בדרך כלל נמצא באתרי אינטרנט וחברות המציעות מחסנים המתמחים בהשכרת ציוד הגברה, השכרת רמקולים, והשכרת גנרטורים. השכרת ציוד קריוקי נעה בדרך כלל בין 200 שקלים ל –1,000 שקלים ומומלץ לבקש עם השכרת ערכת קריוקי גם גנרטור להשכרה לשם הפעלת קריוקי באירועים המתקיימים בחוץ או בטבע. הגנרטור יספק לכם חשמל בכל זמן אל ציוד הקריוקי.

איך מארגנים ערבי קריוקי?

ארגון ערב קריוקי נעשה באמצעות השכרת ציוד קריוקי - והוא ממש מטלה פשוטה. את ערבי הקריוקי ניתן לארגן בכל מקום: במרפסת, בטבע, במסעדה, בבר, בבית ועל חוף הים. את ציוד הקריוקי מפעילים בשטח באמצעות השכרת גנרטור. בארגון ערבי קריוקי חשוב להבין מי הקהל הטוב ביותר. חפשו קהל שבוודאי ישתף פעולה ויעלה לשיר ואם מדובר בקהל קשה יותר - תוכלו תמיד לשכור או להפקיד את הנחיית ערב הקריוקי לאחד מהחברים שיודעים להפעיל אנשים ובעלי אנרגיה חיובית וסוחפת. אם בחרתם במפעיל מקצועי או בחבר, חשוב כי בהשכרת ערכת קריוקי יצורף לפחות מיקרופון אחד או שניים על מנת שהמנחה יוכל להמשיך להנחות אפילו בזמן השירה.

הצבא צועד על כיבתו – הכינו כיבוד

אם אינכם רוצים למצוא עצמכם עם במה ריקה - הכינו כיבוד: דעו כי אוכל משמח ומעלה את מצב הרוח. לכן, מלבד השכרת קריוקי יש לדאוג לכיבוד טעים ומגוון שיעזור להתנהלות הערב. עוד חשוב לארגן שתייה חריפה שתוכל לעזור לשחרר את הביישנים בחבורה על מנת שאלה יעלו לבמה וישירו באמצעות השכרת ציוד קריוקי עם אפקטים מיוחדים המשפרים את השירה של הזמרים המתחילים... אל תשכחו כי מלבד השכרת ציוד קריוקי יש לשכור גם ציוד ישיבה נוח כמו: מחצלות, כריות, כסאות ושולחנות. המחצלות מתאימות בעיקר לאירועי קריוקי המתנהלים בשטח.

מהו הציוד ההכרחי בהשכרת קריוקי

על מנת לארגן ערב קריוקי חובה לבצע השכרת ציוד קריוקי מקצועי. השכרת ערכת קריוקי מסתכמת בדרך כלל בשני מיקרופונים, מיקסר ורמקול מוגבר. השכרת ציוד לקריוקי לא צריכה לעלות יותר מ – 450 ₪. השכרת קריוקי כדאי להזמין מחברות בהם בעלי מקצוע יכולים להנחות אתכם בשימוש ותפעול ערכת קריוקי, לאפשר לכם תמיכה טכנית ואת כל הציוד הנדרש לארגון טוב של ערב קריוקי. עוד תאפשר חברה טובה להשכרת קריוקי הובלה של הערכה ובסיום השימוש חזרה אל מחסני החברה מכל מקום בארץ.

החלק החשוב ביותר! - ארגון מוזיקה

המוזיקה בערב קריוקי היא החלק החשוב ביותר! לכן לשם כך תוכלו לשכור תקליטן, או לחפש ביוטיוב מגוון שירים המתאימים לקהל אותו הזמנתם לערב קריוקי. אם מדובר בקהל מבוגר כדאי למצוא שירי ארץ ישראל היפה, אם מדובר בקהל אמריקאי חשוב למצוא שירים בלועזית, ולערב של צעירים כדאי לשים שירים פופולאריים ושמחים עם מילים ברורות וקצב מרקיד.

את ההורדה מהיוטיוב או מכל אתר מוזיקה אחר מפעילים באמצעות ערכת הקריוקי וחשוב כי איש המקצוע מחברה בו ניתן לבצע השכרת ציוד קריוקי ייתן לכם הסבר מפורט וטכני על שימוש והפעלת שירים אל ערכת הקריוקי.

חושבים על ערב קריוקי או אירוע אחר ושוברים את הראש על איך ניתן לעשות אותו?

יותר מוצלח, יותר שמח ובלתי נשכח?!
השכרת קריוקי בטונירנט זה הפתרון האידיאלי לאירוע שלכם!

בטונירנט ניתן להשכיר ערכות קריוקי על מנת לעשות את האירוע שלכם בלתי נשכח
הערכת קריוקי שלנו כוללת את הציוד קריוקי הטוב והמוביל ביותר בתחום
מערכת קריוקי בטונירנט כוללת רמקולים מוגברים, מיקרופונים מקצועיים, מקרנים
ומיקסרים של חברות מובילות וכל זה על מנת להדגיש את איכות הקול שלכם

השכרת ציוד קריוקי מאפשר לכם ללא כאב ראש, בשיחה אחת להינות
מערב קריוקי מפנק עם ציוד קריוקי איכותי במיוחד

שירות של השכרת ציוד קריוקי בטונירנט ניתן בכל רחבי הארץ
בזכות הובלה ואיסוף של הציוד בתום האירוע שלכם.
כמו כן בנוסף להשכרת קריוקי בטונירנט יש אפשרות גם להשכרת ציוד לאירועים
בכל התחומים ובכל הגדלים. מאירוע של 10 איש ועד לאירועים של אלפי אנשים.

השכרת קריוקי בטונירנט פותר לכם הרבה כאב ראש מבחינת
איך לעשות את האירוע שלכם שמח במיוחד
איך ומאיפה להשיג/לקנות את הציוד המתאים ומה לעשות אתו אחרי זה
איך לכוון את הערכת קריוקי על הצד הטוב ביותר
כי בטונירנט יבואו אנשי מקצוע עד אליכם יתקינו ויכוונו את ערכת קריוקי
ויאספו את ערכת קריוקי יום למחרת

השכרת קריוקי נחשב מאוד נח ומשתלם, במקום להוציא הון כספי על הציוד
ולהיתקע עם הציוד קריוקי בסוף
ניתן פשוט להשכיר ערכת קריוקי במחיר סמלי עם הדרכה מלאה
וכיוון של קריוקי בצורה מושלמת והמתאימה אל הלקוח

ציוד קריוקי מאוד עדין מבחינת האלקטרוניקה ולכן
אם אתם רוצים לחבר אותו בשטח אל הגנרטור
עליכם לבדוק שהגנרטור כולל מייצב מתח אשר ישמור על הציוד להשכרה.

אם אתם מעוניינים להשכיר ערכת קריוקי, חשוב מאוד להתקשר ולקבל התאמה מלאה של הערכה לאירוע שלכם!