השכרת גנרטורים

השכרת גנרטור
בטונירנט ניתן למצוא שירות השכרת גנרטור שיתן פתרון מעולה לאירוע שלכם

 

היכן ניתן למצוא גנרטור להשכרה?

שימוש בגנרטור נובעה מהצורך בחשמל כאשר אנו נמצאים בשטח. הימצאות בשטח ללא גנרטור יכולה להחזיר אותנו לימי קדם ולהפוך שהייה שאמורה להיות כיפית, כמו למשל: שהיה בחיק הטבע, טיול אוהלים בחוף, מסיבה גדולה או אירוע – לחוויה שאינה כה נוחה.

לכן, השכרת גנרטור הופכת את החוויה שלנו לטובה הרבה יותר, וזאת משום שאנו יכולים להישאר מחוברים לחשמל באמצעות גנרטור המחבר אותנו למגוון שירותים להם אנו זקוקים בשטח כמו: תאורה, מוזיקה, קירור של אוכל וחיבור לחשמל באופן כללי.

אנשים ובעלי מקצוע רבים, בעלי חברות, מארגני אירועים ומסיבות - זקוקים לשכרת גנרטור וזה כי גנרטור משמש לחיבור מערכות ההגברה שלנו ולחשמל בכל אירוע שאינו נמצא בתוך בניין מחווט. השכרת גנרטור הינה חיונית ויש להקפיד כי גנרטור יהיה בטוח שישמור ויגן על הציוד שלנו מפני קפיצות מתח שעלולות לגרום לשריפת ציוד יקר הערך שלנו ולא יסב נזק לרכוש או נפש.

מתי אנו זקוקים לשירות של השכרת גנרטור?

מצבים רבים בחיים, בדרך כלל מצבים משמחים הם מצבים בהם אנו מחפשים חברה להשכיר ממנה גנרטור. מדובר על אירועים שנחגגים בחוץ, טיולי מחנאות בחוץ ובשטח, מסיבות טבע ואירועים מכל סוג. כיום, ברוב האירועים ישנו ציוד שדורש גנרטור ולכן אנו זקוקים להשכרת גנרטור.

מהו גנרטור הנפוץ להשכרה?

גנרטור לצרכים עליהם דיברנו מקודם הם בדרך כלל גנרטורים בעלי כוח של 2200-3000 וואט. גנרטור מסוג זה מספיקים בעוצמתם והם מאופסנים ברכב בקלות בכך שהם נכנסים לאוטו ותופסים מושב אחד או חלק מהבגאז'. גנרטור ניתן להפעיל ללא בעיה, גנרטור עצמו בעל צריכה חסכונית יחסית של דלק.

את גודל אספקת החשמל של גנרטור יש לקבוע לפי הצורך בחשמל ובזמן השהייה בשטח. משמע: ככל שתרצו לחבר אל גנרטור יותר ציוד – כך תצטרכו גנרטור בעל אספקת וואט גדולה יותר.

היכן ניתן למצוא גנרטור להשכרה?

בכל הנוגע לשירות השכרת גנרטור מומלץ, בהינתן אירועים חד פעמיים, להשתמש בשרות זה ולא לרכוש אותו. רכישה של גנרטור הוא אלמנט יקר הדורש ידע בסיסי בתפעול שלו. בחברה שמתמחה בשירות השכרת גנרטור ניתן לקבל ייעוץ טכני וסיוע בתפעול והרכבת גנרטור מאנשי המקוצע להם מחסן גנרטורים.

שירות הזה קיים במחסני ציוד גדולים ומוטב לשכור כאלה עם קבלת אחריות על גנרטור. עוד תוכלו למצוא במחסנים המתמחים בהשכרת גנרטור מגוון ציוד נוסף וגנרטורים ללא מייצבי מתח וגם גנרטורים עם מייצבי מתח שנועדו לעבודה עם אלקטרוניקה עדינה יותר. בכל מקרה בעת השימוש חשוב להניחו על משטח עץ ולא ישירות על הקרקע. עוד חשוב לבדוק כי כל מתגי גנרטור מורמים וזאת על מנת שלא תגרמו לשחיקה של האלמנט תוך הדלקות חוזרות ונשנות.

מציאת מקום טוב שבו ניתן למצוא שירות השכרת גנרטור :

כאשר אתם מחפשים מקום להשכרת ציוד לאירועים הכולל השכרת גנרטור יש לחפש חברה העובדת בכל חלקי הארץ וכי ניתן לסמוך על שירות טכני של גנרטור. כמו כן, חברה טובה המספקת שירות השכרת גנרטור – יכלול שליחים שיגיעו לאסוף את הגנרטור מהמקום בין אם מדובר באירוע סטודנטים בדרום או טיול אוהלים בצפון.

לסיכום נאמר כי לפני שאנו משכירים גנרטור וכל ציוד נלווה, יש לבדוק כי גנרטור מגיע עם אחריות, וכי השירות ניתן בכל חלקי הארץ ולחברה ממנה תשכרו את הגנרטור קיים מגוון סוגים של גנרטורים המתאימים לכל צורך. עוד חשוב לוודא כי את הציוד יוכלו להביא אנשי השירות של ההחברה ולאסוף מכל חלקי הארץ.

ישנם כמה סוגים של גנרטורים להשכרה:

1) השכרת גנרטור כולל מייצב מתח

גנרטור זה נועד לעבוד עם אלקטרוניקה עדינה.
אם אנחנו רוצים לחבר לגנרטור המושכר מערכת הגברה כלשהי אנחנו מחוייבים להשתמש בשירות השכרת גנרטור עם מייצב מתח
אשר ישמור ויגן על ציוד הגברה שלנו מפני קפיצות מתח שגורמות לשריפת ציוד הגברה

2) השכרת גנרטור ללא מייצב מתח

גנרטור זה נועד לעבוד עם כלים חשמליים ותאורה.
אם אנחנו רוצים לחבר אל גנרטור תאורה או כלים חשמליים כלשהם כגון מקדחה שאין בו אלימנט אלקטרוני
שיכול בקלות להישרף אז השכרת גנרטור הזה בשבילנו.

אם אתם מעוניינים בשירות השכרת גנרטור , חשוב להתקשר ולקבל התאמה מלאה של גנרטור לאירוע שלכם!