השכרת פלטת DJ

השכרת פלטה לDJ שתתאים לכל מסיבה
בטונירנט ניתן להשכיר פלטה לתקליטן שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר!

 

השכרת פלטה DJ

מסיבה ספונטנית, חודשית שבועית, או אפילו חגיגה חד פעמית או שנתית, כולן סיבות לגיטימיות להשכרת פלטת די ג'י. המוזיקה במסיבה, כפי שכבר כולנו יודעים- חייבת להיות ברמה איכותית ללא קפיצות בשירים, שיבושים או מרעדים שאינם מתאימים לקטעים שאותם אתם בוחרים לנגן. לכן הרצון הבסיסי של כל DJ- פלטה להשכרה שתהיה איכותית ומקצועית. אך לפני שנסביר כיצד כדאי להשכיר פלטה לדי ג'י - חשוב להבין מהי פלטת DJ ברמת הפרטים הטכניים.

 

אז מהי פלטת DJ

פלטת די ג'י היא ערכת נשיאה המגיעה בארגז שבתוכו 2 נגני תקליטורים. בפלטה תוכלו למצוא גם מיקסר DJ. כאשר אנו מעוניינים להשכיר פלטה, DJ טוב ידע להשכיר פלטת DJ בעלת ציוד מחווט עימו ניתן להתחיל בעבודה מיידית.

הציוד בפלטת הדי ג'י כולל נגני תקליטורים המחווטים דרך קבע למיקסר שהציוד עצמו מחובר לחשמל חיצוני הנמצא בצדדים. בפלטות מקצועיות ישנם פנסי עבודה. השכרת פלטת DJ מקצועית וטובה תאפשר השמעת מוזיקה ברצף ללא הפסקות שיבושים או עצירות במוזיקה.

מהיכן ניתן להשכיר פלטת DJ

פלטת די ג'י ניתן להשכיר ממחסנים האחראים, מלבד השכרת פלטה לדי ג'י, גם על השכרת ציוד למסיבות, כמו למשל: השכרת רשת צל, השכרת מיקרופונים, השכרת גנרטור, השכרת ערכת קריוקי ועוד. מחסנים טובים להשכרת פלטת DJ יוכלו לספק לכם את הפלטה למקום האירוע ואף להגיע ולאסוף אותה בסיום ההשכרה. בדקו כי במחסן קיימים אנשי מקצוע מנוסים שיכולים להסביר לכם על תפעול הפלטה, תחזוקת הפלטה וחיבורה לגנרטור במידת הצורך.

מהי פלטת די ג'י טובה ואיכותית?

כיצד ניתן להשכיר פלטה?,DJ טוב משתמש בפלטה בעלת יחידת שליטה למיקסר עם כרטיס קול מקצועי. בפלטה חשוב שתהייה אופציה לשליטה וחיבור לאייפד. בפלטה חייבת להיות אופציה לנגינה באמצעות המחשב, ותוכנת טרקטור בסט אפ מינימאלי איכותי ונוח.

פלטת DJ צריכה להיות קומפקטית יחסית ונוחה לעבודה, עם מגוון יציאות וחיבורים כמו למשל: יציאות לאוזניות, שימוש בסוללה, חיבור לנתב, כפתורי שליטת מיקסר, חיבור לשנאי ויציאות לאוזניות בפורמט 3.5 מ"מ.

לפלטת די ג'י טובה להשכרה יהיו גם זוג פיידרים וקרוס פיידר בקונטרול, שיאפשרו שליטה על המאסטרים, עוצמה לאוזניות ובחירה להאזנה של ערוצים שונים.

אחת הפלטות המומלצות בקטגוריית השכרת פלטת DJ, היא המורכבת מקומפקטים CDJ-100 PIONEER ומיקסר Pioneer DJM-500.